Amazon, Moto G Play 2023'ü çok günlük pil ömrüyle daha da cüzdan dostu hale getiriyor

 


En uygun fiyatlı telefonlar, pahalı telefonların fiyatının bir kısmı için birçok özellik sunar ve hiç kimse bütçe telefonlarını Motorola'dan daha iyi yapamaz. Sadece yakın zamanda piyasaya sürülen Moto G Play 2023 zaten satışta. Bütçeniz kısıtlıysa ve no-frills telefon istiyorsanız harika bir seçimdir.

Moto G Play 2023, 6,5 inçlik büyük bir ekrana sahiptir ve sorunsuz gezinme sağlayan 90Hz'lik yüksek yenileme hızına sahiptir.

Bir diğer göze çarpan özellik, tam şarjla iki günü kolayca atlatacak olan etli 5.000mAh pildir. Telefon, çoğu akıllı telefon üreticisi bugünlerde şarj cihazları için ödeme yapmanızı beklediği için büyük bir şarj cihazıyla birlikte gelir.

Telefon Mediatek Helio G37 yonga seti ile desteklenmiştir ve yeterince performanslıdır. Arama, mesajlaşma, e-posta okuma ve web'de gezinme gibi tüm klasik telefon malzemelerini yapmakta iyidir. Elbette, görevleri yerine getirmek bazen daha pahalı telefonlardan daha uzun bir kalp atışı gerektirir, ancak bu fiyat noktasında küçük bir şikayettir.

Çip, 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile eşleştirilir ve telefonda ayrıca daha fazla depolama alanı eklemek için bir microSD yuvası vardır. Kablolu kulaklıklar için kulaklık jakı da bulunmaktadır.

Telefon üçlü kamera sistemine sahiptir ve yeterli ışıkta güzel fotoğraflar çıkarır. Cihaz üç yıllık yazılım desteği alacak ve ayrıca suya dayanıklı olacak.

169,99 dolarlık çıkartma fiyatıyla Moto G Play 2023 zaten etraftaki en ucuz telefonlardan biri ve şu anda daha da uygun fiyatlı. Amazon'un 149,99 dolara satışta ve bu, piyasaya sürülmesinden bu yana gördüğü ilk indirim.

Kısacası, minimumu çok iyi yapan ucuz bir telefon istiyorsanız, özellikle bu fiyata G Play 2023'ten daha iyi bir şey bulmakta zorlanacaksınız.
 
To Top