Samsung, eski cihazlar için dünya çapında One UI 5.1 sürümünü resmi olarak detaylandırır

 

Samsung'un Android 13 tabanlı One UI 5.1'i, bu ayın başlarında tanıtılan Galaxy S23 serisi akıllı telefonlarda piyasaya sürüldü ve şirket bugün eski cihazları için en son özel Android görünümünün dünya çapında piyasaya sürüldüğünü resmen duyurdu.

One UI 5.1 yükseltmesini almaya uygun akıllı telefonlar Galaxy S22Galaxy S22+Galaxy S22 UltraGalaxy S21, Galaxy S21+Galaxy S21 UltraGalaxy S21 FEGalaxy Z Fold4Galaxy Z Flip4Galaxy S20Galaxy S20+Galaxy S20 UltraGalaxy S20 FE 4G ve Galaxy S20 FE 5G'dir.

Samsung tarafından paylaşılan listede Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 de yer alıyor ve tüm bu cihazlar zaten bazı bölgelerde One UI 5.1 almaya başladı.


One UI 5.1, Expert RAW, gelişmiş Photo Remaster, Çoklu Kontrol ve yeni bir dinamik hava durumu widget'ı dahil olmak üzere yeni özelliklerle birlikte gelir. Samsung ayrıca özel duvar kağıtları, zil sesleri, dokunma hassasiyeti ve belirli etkinlikleri kişiselleştirebilen yazı tiplerini etkinleştirmek için Modları ve Rutinleri genişletti

Ek olarak, One UI 5.1, Spotify parçalarını ve çalma listelerini kullanıcılara etkinliklerine göre önerme yeteneği ekleyerek Akıllı Öneriler widget'ını geliştirir.

To Top