Samsung, Galaxy S23 serisi için yeni "Over The Horizon" zil sesini tanıttı

 Samsung, Galaxy S23 serisini bugün daha sonra piyasaya sürüyor ve geleneğe bağlı kalarak şirket, yeni amiral gemileri için hazırlanmış ikonik "Over The Horizon" zil sesinin yeni bir versiyonunu tanıttı. Bu yılki baskı, "gelişen bir dünyada pozitiflik ve iyimserliği" kutlamak için Kore kökenli Amerikalı bir müzik sanatçısı olan Yaeji ile geliştirildi.

Ufukun Ötesinde" teması her yeni Galaxy S serisinde yeniden tasarlandı ve her yılın trend seslerine uyarlanmış temel sesini korudu. Yaeji'nin sesi, benzersiz synth'leri, tekmeleri ve "rahatlamak/çalışmak için lo-fi hip-hop ritimleri" hisleriyle elektronik dans sahnesinde tanınabilir.Yaeji 2017'de "Raingurl" melodisiyle popüler oldu ve şimdi ilk çıkış albümü "With a Hammer"ı Nisan ayında yayınlaması bekleniyor. Samsung ile olan işbirliği onu yeni bir spot ışığına sokarak daha fazla insanın benzersiz müzik tarzıyla bağlantı kurmasına izin veriyor.

Bu ortaklıkta müzisyen, "evrensel umut ve neşe duygularını uyandıran, bizi ufkun diğer tarafında ne olduğu hakkında hayal etmeye ve iyimser olmaya davet eden" eğlenceli bir versiyon geliştirerek elektronik unsurların bir birleşimini kullandı.

To Top