Samsung, Galaxy Watch5 serisine sıcaklığa dayalı döngü takibi getirmek için Natural Cycles ile ortaklık kuruyor

 Samsung, cilt sıcaklığına dayalı döngü takibini Samsung Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch5 Pro'ya getirmek için FDA onaylı doğum kontrol uygulamasıyla tanınan bir şirket olan Natural Cycles ile ortaklığını duyurdu.

Samsung'un sıcaklık sensörü teknolojisi ve Natural Cycles'ın doğurganlık teknolojisi ile kullanıcılara adet döngüleri hakkında daha ayrıntılı bilgi veren Galaxy Watch5 serisi kullanıcılar, Samsung Health uygulamasındaki Döngü İzleme özelliği aracılığıyla gelişmiş döngü takibine erişebilecekler.


Döngü İzleme özelliği, Kore Cumhuriyeti Gıda ve İlaç Güvenliği Bakanlığı (MFDS) tarafından zaten onaylanmıştır ve ABD Gıda ve İlaç İdaresi'ne (FDA) kayıtlıdır. Ayrıca CE İşareti gerekliliklerine de uygundur.

Bu sıcaklığa dayalı döngü izleme, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Kore, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere ve ABD dahil olmak üzere 32 ülkede Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch5 Pro kullanıcıları için mevcut olacak.

To Top