Volkswagen ID.4, Marvel's Ant-Man ve The Wasp: Quantumania'da yer alacak

 
17 Şubat'ta yakınınızdaki bir sinemaya gelmek Marvel'ın en son süper kahraman filmi Ant-Man ve The Wasp: Quantumania. Ve bugün Volkswagen, ID.4 EV'nin filmde süper kahramanın aile arabası olarak yer alacağını gururla duyurdu.

Bunu kutlamak için marka, Marvel Studios ve Bullitt ile işbirliği içinde yapılan ve Anthony Leonardi III tarafından yönetilen özel içeriği içeren küresel bir "360 derecelik kampanya" başlatıyor. ID.4, filmin Los Angeles'taki kırmızı halı dünya prömiyeri etkinliğinde de yer alacak.


Aşağıda, bu küresel kampanyayı başlatmayı amaçlayan ortaklaşa oluşturulan özel noktayı görebilirsiniz. Bu reklamı sosyal medyada, TV'de ve sinema salonlarında da görmeyi bekleyin. Ek olarak, daha sonraki bir noktada, bize "filmin yapımına içeriden bir bakış" ve ID.4'ün içine yerleştirilmesini sağlayan bir perde arkası tanıtımı yapacağız.

Volkswagen Küresel Marka Yönetimi ve Tüketici İçgörüleri Başkanı Gilbert Heise şunları söyledi: "Marvel Studios filmleri tüm zamanların en başarılı filmleri arasında yer alıyor ve Ant-Man, Marvel Sinematik Evrenindeki en sevilen karakterlerden biri. ID.4'ü filme entegre etmek ve beraberindeki kampanya tüm dünyada milyonlarca insana ulaşmamızı sağlıyor. Dahası, Ant-Man karakteri markamız için mükemmel bir uyum: sevimli, otantik ve harika bir mizah anlayışı var."

To Top