DENİZBANK REZALETİ: DENİZBANK MÜŞTERİLERİNİ UMURSAMIYOR VE TELEFONLARI VATANDAŞLARIN SURATINA KAPATIYOR

 Denizbank müşteri hizmetleri ve onların sözde yetkilileri vatandaşlarla ilgilenmeyip telefonları vatandaşın suratına kapatıyorlar.

0 850 222 08 00 numarasından ulaştığınız temsilciler hiçbir sorunlara çözüm üretmeyi bırakın vatandaşın şikayet kayıtlarını bile almıyorlar. En az 10 kez yetkili taleplerine ise hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmıyor.ŞİKAYET KAYITLARINA 20 GÜNDE ZORLA DÖNÜYORLAR

Müşteri tarafından oluşturulan şikayet kayıtlarına 20 gün gibi bir sürede dönülen Denizbank da vatandaşlara resmen köpek muamelesi yapılıyor. Bir çok yetkili taleplerine ise zahmet edip geri dönülmüyor.

DENİZBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TELEFON NUMARALARINI ENGELLİYOR VE YETKİLİLERE AKTARIM SAĞLAMIYORLAR

0 212 348 20 00 numarasından ulaştığınız Genel Müdürlük çağrı merkezi vatandaşı yetkili ile görüştürmek yerine sizi ya tekrar müşteri hizmetlerine aktarıyor ya da tekrar aramamanız için numaranızı engelliyorlar.

DENİZBANK REKLAM BİRİMİNDEN EDA HANIMA ULAŞILMIŞ AMA SORUN HALEN ÇÖZÜLEMEMİŞ VE NUMARA ENGELİ GELİYOR

Denizbank Genel Müdürlüğü’nde zar zor reklam bölümünden Eda hanıma sorununu anlatan vatandaşa yetkili dönüşü sağlanacağı belirtilmesine rağmen dönüş sağlanmıyor. Daha sonraki gün tekrar aynı hanımefendiyi istediğinizde ise sizlere aktarım sağlanmıyor. Görüşmede istediğiniz zaman beni bağlatabilirsiniz diyen EDA Hanım ise çağrı merkezinin söylemlerine göre aktarım istemediği belirtiliyor.

DENİZBANK GENEL MÜDÜRLÜK ÇAĞRI MERKEZİ DİDEM HANIM NUMARANIZI ENGELLİYOR

Denizbank genel müdürlüğünde rezillikler bunlarla da sınırlı değil. 0 212 348 20 00 dan görüşülen Didem hanım denilen operatör telefonu suratınıza katması yetmiyormuş gibi bir de numaralara engel koyuyorsunuz ve arama sağlayamıyorsunuz bir daha.

Bu bankaya ait tüm rezaletlere ileriki yazı ve haberlerimizde yer vermeyi sürdüreceğiz.

HİÇ KİMSE HALKTAN BÜYÜK DEĞİLDİR.

To Top