TechGameX.NET Sitemizde Tanıtım Yazınızı Yayınlıyoruz

2021 yılından beri günümüze deyin 6K üzerinde haber yayınlanmış TechGameX.NET haber sitemizde tanıtım yazılarınızı yayınlıyoruz.


Site içeriği özgün içerikten oluşan internet sitemiz bir kaç dakika içerisinde Google’da index almaktadır. Google news kayıtlı ve arama dostu olan web sitemizde yayınlanan tanıtım yazısı ile birlikte web siteniz hem tıklanarak trafik alacak hem de belirtilen kelimelerde arama motorlarında üst sıralara çok kısa sürede tırmanması için referans olacaktır.

TechGameX.NET sitemizde oyun ve teknoloji haberlerinin bulunduğu kategorilerin yanı sıra oyunlar, oyun klavuzları, oyun ipuçları, android, ios, sosyal medya, nasıl yapılır, film izle gibi bir çok konunun ele alındığı kategoriler bulunmaktadır.

Tanıtım yazılarınızda aradığımız kriter ise yayın politikamız gereği adult, kumar, bahis, şans oyunları, kullanıcıları aldatmaya yönelik içerik ve web sitelerin yer aldığı tanıtım yazılarını yayınlamamaktayız.

Tanıtım yazılarınızda aradığımız bir diğer kriter ise yazılar minimum 150 + kelime ve özgün olmalıdır. Yazıların içerisinde maksimum 3 adet dofollow link barındırmalı ve ekte de varsa bir adet ilgili resim içeriği belirtilmelidir.


Bu şartlarda tanıtım yazısı yayınlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bize techgamex28@gmail.com mail adresinden, iletişim linkimizden veya 0543 658 28 61 nolu whatsapp numarasından ulaşabilirsiniz. Tanıtım yazılarınız için detaylı bilgi ve uygun özel fiyatları iletişime geçtikten sonra sizlere iletiyoruz.

To Top